Bol Etli Menü

Hakkımızda

Davet Pilavı Hikayesi Nasıl Başladı?

Catering sektöründe 25 yıldan fazla deneyime sahip bir işletmeyi geleceğe taşımak için yeni yollar ararken akla gelen ilk fikirlerden birisiydi Davet Pilavı. Uzun yılların tecrübesi gösterdi ki toplu yemek organizasyonu ayrı bir beceri ve tecrübe ister. İşte bu yüzden sadece bu alanda uzmanlaşan personel ve bu alana özel menüler ile gelecekte de sizlere hizmet vermeye devam etmek istedik.

Davet Pilavı
Davet Pilavı

Davet Pilavı Olarak Toplu Yemek ve Özel Davetleriniz İçin

Toplu Yemek Servisi sunan çoğu marka standart uygulamalarla hizmet verir. Davet Pilavı olarak sizlere farklı ve yenilikçi hizmetler sunmaya gayret ediyoruz. Hazır pilav hizmeti sunan çoğu firma sadece pilav ve diğer ürünleri getirip size bırakır. Sonra bir saat belirleyip boş kutuları alırlar. Ya da çoğu firma günün belli saatlerinde çağrılarınıza cevap verir. Üstelik çoğu firma sadece belli bölgelere hizmet verir. Oysa tüm İstanbul ya da çevre illere de servis sağlayan bir firma tercih etmelisiniz. Özellikle oturduğunuz semte göre kaliteli bir hizmet almak bazen zor olabiliyorken.

TSE
TSE

Davet Pilavı Olarak Diğer Catering Şirketlerinden Farkımız:

 1. DİLEDİĞİNİZ AN ULAŞMA
 2. PİŞİRME VE TEDARİK
 3. İSTANBUL VE ÇEVRE İLLERE SERVİS HİZMETİ
 4. KEPÇE VE GARSONLUK HİZMETİ

Davet Pilavı 25 yıllık iş deneyimi, profesyonel kadrosu ve ürün kalitesini harmanlayarak, düğün, sünnet, cenaze ve özel davetleriniz gibi ihtiyaçlarınızda sizin yalnızca misafirlerinizle ilgileneceğiniz zamanı ve konforu sunar. Örneğin düğün yemeği için geldiğimizde sadece yemekleri bırakmıyoruz. Onları güzelce tabaklarda hazırlayıp teker teker servis ediyoruz. Yani hem hazır pilav hizmeti hem de servis ve garsonluk hizmeti almış oluyorsunuz. Bu da elbette hesaplı ve uygun fiyata olacak.

İSO
İSO

Davet Pilavı Toplu Yemek Hizmetleri

 • MEVLÜT
 • DÜĞÜN
 • SÜNNET
 • CENAZE
 • PİLAV GÜNÜ,
 • ÖZEN GÜNLER
 • DAVETLER
Kaliteli, Lezzetli ve Sağlıklı Menüler

Her türlü özel günlerinizde profesyonel ekiplerimizce hazırlanmış pilav menülerimiz, ısı kaybı yaşatmayan özel thermobox ambalajlarda muhafaza edilerek değerli müşterilerimizin adreslerine teslim ediliyor.Menülerimizde kullandığımız etlerimiz tamamen yerli besiden elde edilir. Helal kesim etlerin yanında doğal ve kaliteli pirinçler kullanırız. Tatlı ve ayran için de ülkemizin güvenilir markalarını sizler için seçtik.

HELAL GIDA
HELAL GIDA

Kullandığımız ürünler ve diğer detaylar için Burayı Tıklayın ve merak ettiklerinizi öğrenme fırsatı bulun.

İnanılmaz fiyatlar ve menü seçeneklerimiz için Davet Pilavı iletişim sayfasından bize ulaşabilir ve aklınızdaki her soruyu sorup cevap alabilirsiniz.