İletişim

İletişim

Fiyat Teklifi

Düğün yemeği, nişan yemeği ya da özel yemekli davetler vermek artık çok daha kolay. Bu özel günlerin değerini biliyoruz. Misafirlerinize lezzetli ve unutulmaz ikramlar sunmak herkesin isteyeceği bir şeydir. Ancak özellikle kalabalık davetlerde bu iş tahmin edebileceğinizden daha da karmaşık olabiliyor. İşte tam da bu sebepten size yardım etmeye hazırız.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Toplu yemek siparişinizin istediğiniz kalitede ve özellikte olabilmesi için sizden bazı özellikleri belirtmenizi istiyoruz. Bunlardan ilki;

  • Kişi sayısı, en az 50 kişilik davetlere hizmet verebiliyoruz. Bu sayının üst limiti size kalmış.
  • Yer, davet vereceğiniz adresi önceden netleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede trafik ya da yol durumu gibi etkenleri daha net değerlendirebiliriz. Bu da adrese zamanında ulaşmamızı ve daha net hizmet sunabilmemizi sağlar.
  • Zaman, özellikle düğün zamanlarında oldukça yoğun olabiliyoruz. Bu yüzden zamanınızı netleştirmediyseniz bile en azından tahmini bir tarih verebilirsiniz.
Adınız ya da firma adını giriniz.
Sizinle iletişim kurabileceğimiz bir e-mail adresi girebilirsiniz.
Telefon Numarası Yazın
Mesajınızı buraya yazın
Fiyat Teklifi Alın

İhtiyacınız olan düğün yemeği, nişan yemeği ya da piknik olsun fark etmez. Her türlü organizasyonlar için uzman personelimizle hazırız. Üstelik Lezzetinden emin olduğumuz, iddialı olduğumuz menülerle hizmetinizdeyiz. 50 Kişi ve üzerindeki davetleriniz için zahmetsiz ama lezzetli yemekler hazırlıyoruz.