Etli Pilav Menü

Kavurmalı Menü 1

Davetlerinizde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istersiniz. Bu dünyanın her yerine geçerli olan hiç değişmeyen nadir bir davranıştır. Peki ama bunu nasıl sağlarsınız? Özellikle düğün, nişan, mevlit, piknik ya da özel bir kutlama için toplu yemek daveti veriyorsanız? Hem misafirlerinizle ilgilenmek, hem mekan ile ilgilenmek hem de yemekler ile ilgilemek zor olacaktır. Kaldı ki nasıl yemek yapacağınız kadar önemli olan bir diğer soru da “Ne yemek?” yapacağınız olacaktır.

Toplu Yemek Davetlerinin Klasiklerinden Kavurma Pilav

Kavurmalı Pilav geleneksel olarak çok sevilir. Özellikle düğün gibi kalabalık topluluklarda hem doyurucu, hem de lezzetli olmasıyla oldukça çok seviliyor. Hele ki kavurmanın eti kaliteli ve pişiren aşçı da tecrübeliyse yemeğin lezetine lezzet katar. Kavurmanın her yörede farklı tarifleri olur. Bu tariflerde bazen soğan, bazen soğan, biber ve domates kullanılır. Ancak İstanbul gibi bir büyük şehirde herkesin damak tadına aynı anda hitap etmek çok zordur. Bu yüzden toplu yemeklerde baharatı az, sadece etten kavurma yapıyoruz. Böylece herkesin rahatlıkla yiyebileceği bir lezzet üretmiş oluyoruz.

Davet Pilavı Kavurmalı Menü

Kavurmalı menüyü oluştururken geleneğe bağlı kalmak istedik. Bu yüzden nefis bir kavurma ile sade pirinç pilavını temel aldık. Bunun yanında da daha da doyurucu bir menü olması için su böreği ekledik. Böylece menü misafirlerinizi daha da uzun süre tok tutacaktır. Bu menüye ağızlar tatlansın diye bir de yine bir klasik olan taze tulumba tatlısı ilave ettik. Son olarak da bir bardak kapalı ayran ile menüyü tamamladık. Böylece misafirlerinizi güzel bir kavurmalı pilav menü ile ağırlamış olacaksınız.

Menü İçeriği ve Sipariş Verme

Menü içerisinde kullandığımız etler, yağsız ve sinirsiz karkas etlerdir. 25 yılı aşkın catering tecrübemizle ve uzman aşçılarımızla etleri en güzel şekilde pişiriyoruz. Bu menüde dilerseniz;

  • Tulumba tatlısı yerine +2 TL ile Cevizli Baklava tercih edebilirsiniz.
  • Set içerisinde plastik çatal – kaşık, ıslak mendil, peçete, kürdan ve tuz bulunur.
  • Dilerseniz +1 TL ile paket yemek seçeneğini isteyebilirsiniz.
  • Eğer dağıtım ya da porsiyonlama için personel ihtiyacınız varsa +200 TL ilave edilir.

Pilav Üstü Kavurma Fiyatı

Pilav üstü kavurma fiyatı ve diğer ayrıntıları menüler sayfamızda bulabilirsiniz. Menü içerisinde farklı talepleriniz olursa eğer, bizimle iletişime geçebilirsiniz.